Укрзалізниця встановить на київських залізничних вокзалах системи температурного скринінгу

Укрзалізниця встановить на київських залізничних вокзалах системи температурного скринінгу

«Укрзалізниця встановить на вокзалах станції Київ-Пасажирський сучасні інфрачервоні системи скринінгу температури обличчя. Вони дозволяють вимірювати температуру зі швидкістю до 120 відвідувачів за хвилину», — сказано в повідомленні.

Дві системи будуть встановлені на Центральному вокзалі столиці і одна — на Південному.

«Зараз вокзали станції Київ-Пасажирський щодоби приймають найбільший пасажиропотік. Системи автоматичного скринінгу температури дозволять швидко виміряти температуру, не створюючи скупчення людей на входах у вокзали. Це значно зменшить ймовірність поширення інфекційних захворювань і допоможе швидко виявити потенційно хворих», — сказав в.о. голови правління компанії Іван Юрик.

Пасажирів з підозрою на захворювання допускати на об’єкт не будуть — охорона рекомендуватиме їм звернутися в медпункт вокзалу.

Тепер Укрзалізниця проводить закупівлю необхідного обладнання через систему ProZorro. Першу таку систему планується встановити в найближчі тижні.

Аферист - типичный эксперт телеканалов Медведчука рассказал об измене родины со стороны Тимошенко и Турчинова

Эксперт каналов Медведчука, Игорь Мизрах, официально заявил, что Юля Тимошенко и Александр Турчинов не захотели реагировать на информацию о том, что Россия захватит Крым.

Французький співак Поль Манандіз закликав європейців зупинити російсього агрессора

Як сповіщає портал Спільно, французький співак Paul Manandise на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук закликав європейців допомогти в боротьбі з російським агресором