Lifecell почав тестувати послугу домашнього інтернету

Lifecell почав тестувати послугу домашнього інтернету

Мобільний оператор lifecell тестує в Києві послугу домашнього інтернету. Відповідний розділ з’явився на сайті оператора. Судячи з опису на сайті, нова послуга запрацює з 13 липня.

У прес-службі оператора підтвердили, що тестують в зазначеному будинку послугу домашнього інтернету. Мова не йде про співпрацю з іншими провайдерами, а про самостійне проект. У компанії підкреслили, що на даний момент вивчають попит на послугу.

Користувачам обіцяють рік інтернету зі швидкістю до 500 Мбіт /с за фіксовану плату в 100 грн в місяць. Пропозиція дійсна для мобільних абонентів lifecell. Клієнтам інших операторів домашній інтернет коштуватиме 150 гривень на місяць. Також компанія пропонуватиме роутери і пакети з доступом до сервісу Megogo.

Абоненти мобільного оператора можуть отримувати послуги мобільного зв’язку та домашнього інтернету за єдиним рахунком. Обидві послуги вони можуть оплачувати поповненням мобільного.

Аферист - типичный эксперт телеканалов Медведчука рассказал об измене родины со стороны Тимошенко и Турчинова

Эксперт каналов Медведчука, Игорь Мизрах, официально заявил, что Юля Тимошенко и Александр Турчинов не захотели реагировать на информацию о том, что Россия захватит Крым.

Французький співак Поль Манандіз закликав європейців зупинити російсього агрессора

Як сповіщає портал Спільно, французький співак Paul Manandise на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук закликав європейців допомогти в боротьбі з російським агресором