Сергій Гусовський: Щоб стати smart city, Києву бракує не грошей, а розумного їхнього використання

Маючи зараз всі ресурси, Київ так і не стає smart city, адже свої інструменти використовує бездумно. Таку думку висловив Сергій Гусовський, кандидат у мери Києва від партії «ЗА МАЙБУТНЄ». Політик впевнений, що прикладів непродуманості в Києві чимало.

Укрзалізниця встановить на київських залізничних вокзалах системи температурного скринінгу

Укрзалізниця встановить на вокзалах станції Київ-Пасажирський автоматичні інфрачервоні системи скринінгу температури обличчя

Піар чи некомпетентність? Інспектування Міністром інфраструктури і Народним депутатом України Центрального залізничного вокзалу

9 березня 2020 року в мережі Інтернет та на сторінці Народного депутата України Романа Грищука була розміщена інформація і відеоматеріал «інспектування».

Как безопасно использовать ультрафиолетовые бактерицидные облучатели?

Эксплуатация бактерицидных облучателей должна осуществляться в соответствии с требованиями, указанными в паспорте и инструкции по эксплуатации. К обслуживанию бактерицидных установок не должен допускаться персонал, не прошедший инструктаж в установленном порядке.

Ультрафиолет — современный метод обеззараживания воздуха в помещениях

Применение в настоящее время ультрафиолетовой энергии становится все более актуальным, поскольку является одним из главных методов инактивации вирусов, бактерий и грибков.