Олег Кіпер на посаду свого прес-секретаря обрав дівчину з команди Медведчука

З усіх українських медійників, голова одеської ОВА Олег Кіпер на посаду свого прес-секретаря обрав дівчину яка допомагала Медведчуку приховати свої медійні активи ставши співвласницею російського пропагандистського холдингу

Віталій Кличко теж вирішив готуватись ...

Як нам інсайдять наші друзі в "УДАРі", у квітні командою Артура Палатного із гучною назвою "Українська команда" було створено десять осередків проекту тільки у Києві. Готують плацдарми.

Депутата ОПЗЖ затримала СБУ — він був інформатором ФСБ на Донеччині

За нашою інформацією, це депутат Дружківської міськради від ОПЗЖ Віталій Підгорний. А паралельно - один із агентів мережі фсб, яку СБУ викрила ще у березні 2023 року. Тоді ж було затримано 4-х його спільників. За вказівкою ворога Підгорний на власному авто приховано фіксував геолокації укріпрайонів, блокпостів та місць зберігання боєприпасів.

Кремль хоче зробити друге місто України непридатним для життя — The Economist

Росія посилила бомбардування Харкова в грудні. Відтоді по місту було випущено більше балістичних ракет, ніж будь-коли з початку конфлікту. Напади безпілотників стали частішими.

Группа компаний «Автострада» Максима Шкиля – миллиардные ассигнования на ремонт дорог и убытки в отчетах

Когда в прошлом году США открыли фактически безлимитную линию помощи для Украины, власти страны застыли в радостном экстазе – суммы, которые попадали в их лапы, были просто астрономическими.

Мер під слідством: що стоїть за арештом екс-мера Костянтинівки Олега Азарова

Історія колишнього мера Костянтинівки Олега Азарова, щодо якого розпочався кримінальний процес, цікава тим, що громадські активісти знаходять у роботі мера чимало позитивних сторін, а для наших реалій велика рідкість. Водночас, Азаров очікує на вирок суду за звинуваченням у розтраті державних коштів, спрямованих на оборону міста. Інтригу додають і чутки, що Азаров уже не під вартою та зможе уникнути покарання, навіть якщо його визнають винними.

Продолжается великая киевская битва за районы.

Виталию Кличко райрады всегда были нужны как Киеву стеклянный мост. В КМДА традиционно держат курс на централизацию, и любые районные движняки вызывают однозначное раздражение.