Наталія Козловська, за 20 000 доларів керівнику ДІАМ ввела в експлуатацію незакінчену будівлю у Львові!

"Не можу мовчати, хоча інспектори просили їх "не здавати"... Сука! 20 тисяч баксів прямого хабаря очільнику ДІАМ від забудовника, за введення в експлуатацію НЕЗАКІНЧЕНОГО багатоквартирного будинку на вул. Кастелівці – вул. Академіка А. Сахарова зі знесенням існуючої будівлі у Львові". - пише активіст Віктор Глеба

30 листопада 2023
Київміськбуд-1 намагається «віджати» квадратні метри у іноземних інвесторів

У центрі Оболонського району Києва відбувається спроба рейдерського захоплення будівлі: ПрАТ «Трест Київміськбуд-1», зловживаючи судовою системою, намагається позбавити права власності на будинок на Оболонській набережній підприємство з іноземними інвестиціями ТОВ «Атлант тріумф».

Ігор Кушнір забудував розкішними котеджами землю “Київміськбуду”, яка на 80% належить територіальній громаді Києва

Виведену землю “Київміськбуду”, яка на 80% належить територіальній громаді Києва у Козині, на якій раніше була база відпочинку, забудували розкішними котеджами родичі та оточення президента холдингу Ігоря Кушніра. Про це йдеться у розслідуванні BihusInfo.

20 травня 2023
Як під час мобілізації потрапив за кордон голова Київміськбуду Ігор Кушнір?

Поки СБУ браво рапортує про черговий перекритий канал із нелегальної переправки українців за кордон, кількість чоловіків призовного віку в Європі неухильно зростає.

Апелляционный суд Киева на стороне “Лавистона”

Нардеп Вадим Столар “порешал” вопросы, связанные с продажей киевской линейной диспетчерской станции фирме своего экс-помощника Леонида Крючкова, а также последующим строительством на участке офисного комплекса.