Про проект

Київський Міський Блог - це муніципальний соціальний проект громадянської журналістки, мета якого долучити мешканців столиці України до створення інформаційного ресурсу міста власними зусиллями; створення ресурсу який був створений киянами і для киян.

Київська міська блогова платформа - це цілком соціальний громадянський проект, а тому в нас не має постійних авторів, редакторів і коректорів. Будь-який бажаючий може стати автором проекту, для того щоб:

  • опублікувати новини та анонси свого району, вулиці, будинку
  • анонсувати події
  • висловити свою точку зору по будь-якому питанню зв'язаному з долею міста Київ
  • поділитися розумними і корисними думками
  • опублікувати матеріали власного спостереження, дослідження

Адміністрація сайту Київського Міського Блогу забезпечує його технічне функціонування, та намагається забезпечити користувачам сайту максимально комфортне спілкування на сайті.

Для того щоб долучитися до команди авторів сайту Київського Міського Блогу вам достатньо зареєструватися в системі.

Реєстрація на сайті Київського Міського Блогу безкоштовна.

Всі матеріали на сайті Київського Міського Блогу публікуються на безоплатній основі.

На сайті Київського Міського Блогу не розміщуються проплачені пости та/або публікації.

На сайті не передбачено ніякого платного просування постів, усі рейтинги органічні.

Мета проекту надати можливість містянам опублікувати свою авторську аналітику, свою думку, або подати матеріали про події в місті в правильному контексті.

Адміністрація сайту Київського Міського Блогу, без будь-якого попередження, має право відмовити в публікації матеріалу, якщо вважатиме його:

  • фейковим, брехливим або просто некоректним
  • рекламним
  • образливим

Київський Міський Блог - це відкрите для усіх бажаючих соціальне інтернет видання, а тому не має права розділяти точку зору будь-якого з авторів, або його коментаторів.

Адміністрація Сайту Київський Міський Блог вітає дружні аргументовані дискусії та завжди виступає за цивілізоване спілкування, з повагою до співрозмовника. Повагою права кожної людини на власну думку. Виступає за право людини на інформацію, за право людини на істину.