Перший київський трамвай

Перший київський трамвай

У червні 1892 року в Києві рушив електричний трамвай - вперше у Східній Європі і тодішній Російській імперії. Електричний трамвай у Києві з’явився раніше, ніж у Львові, Санкт-Петербурзі, Москві. Це була десята трамвайна мережа в Європі (перша відкрилася в Берліні у 1881-му).

На фото один із перших місяців роботи електротрамваю 1-го маршруту "Царська площа - Олександрівська площа" (Європейська-Контрактова). Вагон має номер "2" - загалом лінію спершу обслуговували три вагони.

У школах Києва вимагатимуть від батьків ПЦР-тести та COVID-сертифікати

З 1-го вересня у школах Києва діятиме низка заборон. Зокрема, він батьків учнів вимагатимуть ПЦР-тести або сертифікати вакцинації проти COVID-19 на вході у заклади.

СЕО Маркетгід Сергій Денисенко організував схему ухилення від сплати податків та подальшої легалізації коштів для Міжнародної групи компаній «MGID», яка діє на території України та США

Останнім часом мережу сколихнули кілька скандалів, пов’язаних з викриттям низки IT-компаній у піратській діяльності та несплаті великих сум податків до бюджету.

Очередной удар по монополии Кличко в Киеве

Комитет Верховной Рады Украины по вопросам организации госвласти, местного самоуправления, регионального развития и градостроительства пересмотрит законопроект (№2143-3) о разделении полномочий мэра Киева и главы Киевской городской государственной администрации.