💩Бортницька станція аерації: тут гроші випаровуються швидше, ніж неприємні запахи

Київське комунальне підприємство "Київбудреконструкція" замовило реконструкцію дамб Бортницької станції аерації у ТОВ "Сінергія Буд" за 383 мільйони гривень. Аналіз тендерної документації виявив завищення цін на будівельні матеріали в півтора рази 😳

Киевляне остаются без зеленой зоны из-за застройки Труханова острова

На территории Труханова острова продолжается застройка, а зарегистрированный в Киевском городском совете проект решения о завещании территории был отозван, без информирования общественности.

У Верховному суді розглядається справа щодо банкрутство ПАТ «Укрінком» бізнесмена Володимира Кліменко

У Верховному суді розглядається справа щодо банкрутство ПАТ «Укрінком» бізнесмена Володимира Кліменко, відомої тим, що, ігноруючи законодавство та судові рішення, видає себе за правонаступницю банку.

Столичні правоохоронці розслідують махінації у сфері парковок Києва

Столичні правоохоронці продовжують фіксувати численні порушення діяльності КП “Київтранспарксервіс”. У рамках двох кримінальних проваджень слідчі вивчають факти втрати цим підприємством та, як наслідок, бюджетом Києва грошових коштів на загальну суму близько 433 млн. гривень.

У Києві затримали ділків, які пропонували 1 000 000$ хабаря одному з офіцеру СБУ

У Києві затримали ділків, які пропонували 1 000 000$ хабаря одному з офіцерів Головного слідчого управління СБУ. Про це повідомляє спецслужба.

Ігор Коломойський отримав підозру у скоєнні ще одного злочину, пов'язаного з організацією замовного вбивства

Підозрюваний, діючи з мотивів особистої помсти, замовив вбивство директора однієї з юридичних компаній за невиконання вимог щодо анулювання та визнання недійсними рішень загальних зборів акціонерів відкритого акціонерного товариства.

Віталій Кличко теж вирішив готуватись ...

Як нам інсайдять наші друзі в "УДАРі", у квітні командою Артура Палатного із гучною назвою "Українська команда" було створено десять осередків проекту тільки у Києві. Готують плацдарми.

7 травня у Касаційному господарському суді вирішуватись доля ЖК "ART HOUSE"

7 травня у Касаційному господарському суді у складі Верховного Суду (справа № 910/7511/22) буде вирішуватись доля ЖК "ART HOUSE" та звичайних українців, які вже більше 5 років очікують початок бідівництва їхнього житла на вул. Михайла Максимовича (Трутенка), 3 у м. Києві.