Микита Батюк - мажор, альфонс или просто свояк Николая Тищенко?

Наскільки сумнівним виглядає формулювання “чоловік найкращої подруги дружини депутата Тищенка”? І чому цей чоловік у всіх постах безіменний? Дивно, не бачите?

Игорь Кушнир поставил своего человека руководить “Киевгорстроем”

Новый руководитель “Киевгорстроя”, который на 80% принадлежит обществу Киева и является одним из крупнейших застройщиков страны, связан с бизнес-империей своего предшественника Игоря Кушнира, покинувшего должность в конце прошлого года после ряда скандалов.

Що пов’язує Ігоря Кушніра з Віктором Медведчуком?

Компанія «Київміськбуд» - одна з тих, про які можна складати легенди. Постійні скандали, корупційні схеми та шалене збагачення керівництва – все це про фірму, яка на 80% належить місту Києву. Сьогодні мова піде про її вже колишнього президента Ігоря Кушніра та про його зв’язки з посіпаками кремлівського режиму. Він, звісно, їх заперечує, але з документами не посперечаєшся.

Нацполіція запустила інформаційну кампанію проти насильства

Боротьба з насильством — це великий виклик. Однак подолати його допомагають навіть маленькі кроки. Достатньо бути небайдужими, звертати увагу на ситуації довкола і реагувати на них так, як можеш.

11 грудня 2023
Ігор Кушнір вкотре вийшов сухим з води

Після декількох сюжетів Бігус Інфо про "Київміськбуд" та його очільника Ігоря Кушніра, міська влада почала перевірку фінансової діяльності компанії, а самого Кушніра відсторонили від виконання обов'язків?

Київміськбуд-1 намагається «віджати» квадратні метри у іноземних інвесторів

У центрі Оболонського району Києва відбувається спроба рейдерського захоплення будівлі: ПрАТ «Трест Київміськбуд-1», зловживаючи судовою системою, намагається позбавити права власності на будинок на Оболонській набережній підприємство з іноземними інвестиціями ТОВ «Атлант тріумф».

«Дия» не выдала свыше 1 млн COVID-сертификатов из-за ошибок

В Национальной службе здоровья Украины (НСЗУ)по запросу журналистов  ответили, с каким количеством ошибок столкнулись при формировании COVID-сертификатов в «Дия».

Київміськбуд банкрут - Ігор Кушнір мультиміліонер

На ринку нерухомості у Києві склалася критична ситуація. Будівництво житла майже зупинилося, а «Київміськбуд» попросив у міста грошової допомоги у розмірі 1 млрд. гривень для завершення недобудов, проте отримав відмову.