Інновації для комфорту подолян

Інновації для комфорту подолян

Громадський інтернет-портал Спільно розповів про дуже круту іновацію в Подільському районі:

Багато з нас час від часу стикається з необхідністю звернення до служб соцзахисту населення для оформлення певних документів, отримання довідок.

З метою підвищення якості послуг, забезпечення зручності та комфорту для громадян Управління соціального захисту населення Подільської районної державної адміністрації в місті Києві перше в Україні запровадило нову систему онлайн прийому, що особливо важливо в мовах карантинних обмежень.

Тепер у вас нема потреби зайвий раз хвилюватись через епідеміологічну ситуацію, сімейні обставини, стан вашого здоров'я, роботу, відрядження та інші ситуації, оскільки незалежно від них, вам не потрібно йти до управління особисто. Усі необхідні документи, довідки, консультації ви можете оформити/отримати не виходячи з дому.

Для цього достатньо мати комп'ютер, інтернет-зв'язок і трішки уваги, щоб знайти на головній сторінці офіційного Веб-порталу Подільської РДА (https://podil.kyivcity.gov.ua) "Управління соціального захисту населення. Запис на онлайн прийом" ознайомитись", натиснути на посилання (https://podil.kyivcity.gov.ua/content/zapys-na-videopryyom.html?) і далі діяти відповідно до запропонованої інструкції: а саме:

1. Обрати уважно фахівця, до якого треба записатись, виходячи з питань, які вам необхідно вирішити і які розглядає фахівець. Це важливо! Наразі управління пропонує записуватись на прийом до наступних фахівців:

  • начальник відділу Абакумова Тетяна Юріївна: одноразова матеріальна допомога; допомога на поховання; допомога учасникам ATO/OOC, членам їх сімей; членам сімей загиблих учасників ATO/OOC; членам сімей Героїв Небесної Сотні; постраждалим учасникам Революції Гідності; членам сімей загиблих в Афганістані; надання безкоштовної стоматологічної допомоги; проведення безоплатного кaпiтального ремонту власників житлових будинків та квартир
  • головний спеціаліст Афанащенко Наталія Миколаївна: умови та порядок видачі посвідчень постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС, особам з інвалідністю внаслідок війни, членам сімʼї загиблого (померлого) ветерана війни, жертвам переслідувань, постраждалим учасникам Революції гідності, реабілітованим особам, ветеранам, призначення чорнобильських компенсаційних виплат, талонів на пільговий проїзд; постановки на облік щодо забезпечення осіб з інвалідністю автомобілями; порядок поселення до будинків інтернатів; встановлення опіки над недієздатними дорослими особами; умови та порядок призначення грошової компенсації за житло (постанови КМУ №№719,214)
  • головний спеціаліст Василюк Олена Анатоліївна: активації транспортного додатку картки киянина.
  • головний спеціаліст М`ягка Лілія Іванівна: переміщенні особи
  • головний спеціаліст Мелаш Наталія Іванівна: прийом документів для призначення житлової субсидії
  • головний спеціаліст Остапенко Таїсія Миколаївна: прийом документів для призначення житлової субсидії
  • головний спеціаліст Токенова Ольга Володимирівна: забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації; засоби особистої гігієни
  • головний спеціаліст Чорна Вікторія Сергіївна: прийом документів для призначення ycix видів державних соціальних допомог та компенсацій
  • головний спеціаліст Щотка Світлана Миколаївна: надання пільг з оплати за житлово-комунальні послуги

2. Обрати зручний для вас день і час прийому. Заповнити необхідні дані.

3. В узгоджений з вами день і час, зв'язатись в режимі онлайн через відеоконференцію з фахівцем і отримати необхідну консультацію.

Перші подоляни, які вже встигли скористатись новим видом послуг від управління соцзахисту задоволені.

Тож спробуйте і ви, шановні подоляни! Навіщо витрачати час на черги і дорогу! Тепер все можна зробити і оформити за чашкою кави або чаю вдома.

Приємного вам чаювання!