Кандидат от Єдності пойманый на подкупе - Олег Иванов шел по Шевченковскому районуКандидат от Єдності пойманый на подкупе - Олег Иванов шел по Шевченковскому районуКандидат от Єдності пойманый на подкупе - Олег Иванов шел по Шевченковскому районуКандидат от Єдності пойманый на подкупе - Олег Иванов шел по Шевченковскому районуКандидат от Єдності пойманый на подкупе - Олег Иванов шел по Шевченковскому району

Кандидат от Єдності пойманый на подкупе - Олег Иванов шел по Шевченковскому району

Сотрудники полиции разоблачили кандидата в депутаты Киевского городского совета Иванова и его помощника Гузинина, которые хотели подкупить граждан на предстоящих выборах (один голос - 1 тыс. грн).

Наш источник уточнил, кто же подкупил избирателей. Им оказался кандидат в депутаты Киевского городского совета от партии "Единство Александра Омельченко" Иванов Олег Валентинович. Он же соучредитель и директор ООО "Некстен". Иванов успел подкупить троих избирателей на сумму 1500 грн.

Иванова уже задержали во время подкупа гражданина.

Микита Батюк - мажор, альфонс или просто свояк Николая Тищенко?

Наскільки сумнівним виглядає формулювання “чоловік найкращої подруги дружини депутата Тищенка”? І чому цей чоловік у всіх постах безіменний? Дивно, не бачите?

Мобілізація для обраних! Недитяча війна..

У наших ЗМІ дуже люблять порівнювати Ізраїль та Україну. Ми як і Ізраїль щодо загрози, яка над нами нависла, маленька країна, з не менш волелюбним народом. Але війна демонструє, що різниця є, і вона величезна!