Колишнього нардеп від «БПП» Руслан Демчак оголошений у розшук

Колишнього нардеп від «БПП» Руслан Демчак оголошений у розшук

Політик не з’явився для вручення повідомлення про підозру. Демчак, за версією слідства, отримував компенсацію за оренду житла в Києві, хоча мав приватний будинок в Крюківщині, що під Києвом. Цей будинок був оформлений на його батька, проте політик ним користувався. На думку НАБУ і САП, екснардеп незаконно отримав близько 225 000₴ компенсації. 

Про підозру ч. 2 ст. 364 ККУ політику повідомили заочно, оскільки місце його перебування не встановлено.

Раніше Офіс генпрокурора повідомив про підозру екснардепу Демчаку у маніпулюваннях на фондовій біржі та легалізацію майна, отриманого злочинним шляхом.

Нардеп обіймав посаду заступника голови комітету з питань фінансової політики і банківської діяльності. За даними слідства, він змовився із директорами двох приватних підприємств та виступив пособником у маніпулюванні на фондовій біржі учасниками фондового ринку. Відтак, парламентар зміг отримати 20 000 000₴ незаконного інвестиційного прибутку.

Йдеться про легалізацію понад 1 000 000 000₴ від махінацій на фондовій біржі. Зловмисники легалізували злочинні доходи від маніпуляцій із купівлею-продажем облігацій внутрішньої державної позики України. Завдяки цьому їм вдавалося отримати виплату інвестиційного прибутку, який не підлягає оподаткуванню. Ці кошти фігуранти схеми отримували через підконтрольний банк.

НАБУ повідомило про підозру пасинку головного судового експерта Рувіна - Назару Шептицькому за «рішалово» на митниці

Вчора всіх шокувала інформація про те, що за 1 млн дол. США можна очолити Львівську митницю, а посади очільників Волинської і Чернівецької митниці оцінили в 500 тис. дол. США та 200 тис. дол. США відповідно.

Укриття для столичного ліцею збудують за 41 млн грн, бо за матеріали переплачують удвічі

Управління освіти Шевченківської РДА @popovcev не поскупилося на будівництво протирадіаційного укриття для ліцею «Універсум». 41 мільйон гривень – сума, яка вражає. Але чи справді ці кошти будуть витрачені з розумом?