Забудова Феофанії та до чого тут суддя Голосіївського Районного суду міста Києва Вікторія Хоменко?

Забудова Феофанії та до чого тут суддя Голосіївського Районного суду міста Києва Вікторія Хоменко?

Вони нас "сдєлалі" разом! Забудовник, корумпована Національна академія Наук України та, зокрема, її корумповані підвідомчі наукові інститути, потім бандити-тітушки, але головне на разі - сама-сама.... суддя Голосіївського суду Хоменко, яка в понеділок 9 листопада 2020 року в судовій справі № 752/9796/20 зняла АРЕШТ з трьох земельних ділянок в рамках кримінального провадження №12020100010001227, порушеного 13.02.2020 року за статтями ч. 2 ст.364, ч.3 ст.191, 356 КК України.

Отже, як бачите, ситуація була досить напружена.

Ще в четвер, 5 листопада, на земельній ділянці площею 2,638 га (кадастровий номер 8000000000:79:476:0013) панував правовий "бєзпрєдєл" - повне нахабне ігнорування судової заборони на будь-які роботи на земельній ділянці та великий ризик силового протистояння: печатки опечатаного будівництва тупо зривались - і забудова кипіла! Силове прикриття робіт забезпечувалось бійцями угрупування "Лєшого"! І це все на фоні ганебної бездіяльності поліції, яка попри ДЕСЯТКИ викликів не надсилала повторно ні слідчо-оперативну групу, ні, що було вкрай необхідно, спецпідрозділ поліції. Лише трійка дільничих інспекторів поліції Голосіївське управління поліції ГУНП у м. Києві маринувались в автівці - НЕ ПЕРЕШКОДЖАЮЧИ ЗЛОЧИНУ, ЩО ВЧИНЯВСЯ ТА ЯКИЙ передбачений статтею 382 ККУ ( "Невиконання рішення суду"). Причому дільничі були прекрасно обізнані про судову заборону робіт на даній земельній ділянці!

Отже, сьогодні, 9 листопада 2020 року суддя Хоменко знесла к чорту арешти на всі три земельних ділянки, які в злочинний спосіб розбазарила Національна академія наук та віддала забудовнику! Зробила це швидко і по тихому: в інформаційну базу "Судова влада України" інформацію про цю справу внесла за 2 години до розгляду! І так само в останній момент повідомила прокуратуру! І це попри те , що аналогічна справа уже розглядалась в іншого судді!

Звичайно, такі дії судді, можна оцінити, як "легку процесуальну поведінку" дівчинки-судді по виклику.

«Віннер Партнерс» та ОЗГ у мантіях Господарського суду Запорізької області створили конвеєр із банкротств

Організована злочинна група у складі суддів, адвокатів та арбітражних керуючих у Господарському суді Запорізької області під час повномасштабної війни рф проти України влаштували бізнес на ухиленні від сплати боргів реальним кредиторам та податків державі.

Колишнього нардеп від «БПП» Руслан Демчак оголошений у розшук

Політик не з’явився для вручення повідомлення про підозру. Демчак, за версією слідства, отримував компенсацію за оренду житла в Києві, хоча мав приватний будинок в Крюківщині, що під Києвом.