Топ-10 найкрасивіших місць КиєваТоп-10 найкрасивіших місць КиєваТоп-10 найкрасивіших місць КиєваТоп-10 найкрасивіших місць КиєваТоп-10 найкрасивіших місць КиєваТоп-10 найкрасивіших місць КиєваТоп-10 найкрасивіших місць КиєваТоп-10 найкрасивіших місць КиєваТоп-10 найкрасивіших місць КиєваТоп-10 найкрасивіших місць КиєваТоп-10 найкрасивіших місць Києва

Топ-10 найкрасивіших місць Києва

Краса - поняття суб'єктивне і кожен оцінює красу за своїми власними критеріями. Ми вирішили представити наш маленький список найкрасивіших місць Києва - виключно зі свого досвіду і на свій розсуд. «Київські краси» складно розмістити за певною шкалою, їм складно дати перше або останнє місце, тому ми просто надамо весь список. І так, найкрасивіші місця Києва в нашому Топ.

Андріївський Узвіз

На цій київській вулиці красиво все - архітектура, бруківка, види, люди

Будівля академічного лялькового театру в Хрещатому парку

Відносно нова визначна пам'ятка Києва - будівля академічного лялькового театру. Воно максимально гармонійно вписалося в околиці Хрещатого парку. Крім того, що саме по собі будівля має казкову архітектуру і нагадує палаци Walt Disney, серед горбистій місцевості парку види на ляльковий театр просто відмінні

Готичний будиночок або будинок барона Гільдегарда

Дуже красивий і яскравий особняк в районі Печерських Липок. Можна навіть сказати - несподівано з'являється на Шовковичній вулиці

Воздвиженка

Новий елітний житловий масив на місці старого району Гончари-Кожум'яки, недалеко від Андріївського узвозу на Подолі. Це кілька кварталів різнокольорових житлових будинків оформлених у різних архітектурних стилях.

[Img: 5]

Площа Івана Франка або «київський Париж»

Поблизу площі Івана Франка розташований район, так званого, «київського Парижа». Це кілька красивих будівель разом формують надзвичайно затишну і красиву атмосферу.

Оглядовий майданчик біля пам'ятника Бикову

Один з найкрасивіших видів на Лівий берег Києва відкривається з оглядового майданчика біля пам'ятника Бикову. Крім того, від сюди ж Ви отримаєте прекрасний вид на Києво-Печерську Лавру і парк Вічної Слави.

Будівля Національного банку України

Одне з найкрасивіших будівель Києва - будівля Нацбанку. Споруджене на початку 20-го століття у венеціанському стилі, будівля розташована на вулиці Інститутській.

Миколаївський костел

Один з двох костелів в Києві - Миколаївський костел, споруджений в стилі псевдо-готики знаменитим архітектором Владиславом Городецьким.

Парк Володимирська гірка

Красивий і затишний парк, від куди відкриваються чудові види на Лівий берег Києва і Дніпро, частково - на Поділ. Крім того, в парку розташований найстаріший пам'ятник Києва - пам'ятник князю Володимиру.

Андріївська церква

Однозначно, найкрасивіша церква Києва - Андріївська. Церква з оксамитовими куполами на красивому «п'єдесталі».

Корупційні оборудки Сергія Литвиненка на посаді керуючого партнера АО «ВІННЕР ПАРТНЕРС»

Вже багато років Україна активно бореться з корупційними проявами в державі, створюючи необхідні органи, співпрацюючи з міжнародними партнерами, змінюючи законодавство. Однак, наявність таких сильних, на наш погляд, антикорупційних органів, як НАБУ та НАЗК, не заважає нашим співгромадянам вчиняти протиправні та корупційні дії.